przyciski home przyciski prowzdzacy przyciski program przyciski war uczest przyciski zapisy  k pusty prawy

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aspektami wzorców i standardów (WiS) rekomendowanych przez Ministra Infrastruktury w zakresie oświetlenia dróg: WR-D-72-1, WR-D-72-2, WR-D-41-4.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli administracji drogowej wszystkich szczebli - zamawiających i/lub nadzorujących wykonanie robót oraz odpowiedzialnych za oświetlenie dróg i ulic oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego, a także kadry techniczno-inżynierskiej firm projektowych i wykonawczych z zakresu budownictwa drogowego.

Uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu otrzymają certyfikat potwierdzajacy jego ukończenie.

Do zobaczenia!