Szkolenie "Oświetlenie dróg"

12 września 2024 r.

Instytut Badawczy Dróg i Mostów rozpoczyna cykl szkoleń w zakresie wzorców i standardów (WiS) rekomendowanych przez Ministra Infrastruktury.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 16 października 2024 r. i będzie dotyczyć oświetlenia dróg.

Szkolenie adresujemy do przedstawicieli administracji drogowej wszystkich szczebli - zamawiających i/lub nadzorujących wykonanie robót oraz odpowiedzialnych za oświetlenie dróg i ulic oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego, a także kadry techniczno-inżynierskiej firm projektowych i wykonawczych z zakresu budownictwa drogowego.

Podczas szkolenia będą omawiane:

• WR-D-72-1 i WR-D-72-2 - Wytyczne projektowania urządzeń do oświetlenia dróg zamiejskich i ulic.
  • WR-D-41-4 - Wytyczne projektowania oświetlenia przejść dla pieszych. Wytyczne projektowania infrastruktury dla pieszych. Część 4: Projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych.
  • Wybrane zagadnienia inspekcyjne i pomiarowe w zakresie oświetlenia drogowego.

<<<Szczegółowy program szkolenia>>>

PROWADZĄCY SZKOLENIE

• dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni, Zakład Systemów Informatycznych i Mechatronicznych w Transporcie, Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej
  • dr inż. Marcin Chrzanowicz, Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych, Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

<<<Rejestracja on-line>>>

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KOSZT UCZESTNICTWA

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 599 zł + VAT.
Opłata zawiera materiały w wersji elektronicznej (pliki PDF), lunch oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Dla instytucji opłacających udział w szkoleniu w co najmniej 70% ze środków publicznych opłata może być zwolniona z podatku VAT. W celu uzyskania zwolnienia należy przesłać stosowne oświadczenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Należność płatna przelewem do dnia 11 października 2024 r. na konto Instytutu: Bank Pekao S.A. SWIFT:PKOPPLPW
PL 43 1240 6074 1111 0000 4998 4831
z dopiskiem "Oświetlenie_imię i nazwisko"

REZYGNACJA Z UCZESTNICTWA

Rezygnacja z udziału w szkoleniu powinna być dokonana w formie pisemnej i przesłana drogą elektroniczną na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 11 października 2024 r.
Nieobecność podczas szkolenia oraz niedokonanie wpłaty nie jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w szkoleniu.
Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.

Uwaga: Zwrot wpłaty nie przysługuje w przypadku zgłoszenia rezygnacji w terminie późniejszym lub w przypadku nieobecności osoby zgłoszonej na szkolenie.

MIEJSCE SZKOLENIA

Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Warszawa, ul. Instytutowa 1 - sala konferencyjna, budynek LTK.

Serdecznie zapraszamy!

<<<Więcej informacji>>>