Instytut Badawczy Dróg i Mostów zaprasza na kolejne seminarium naukowe, poświęcone zagadnieniom związanym z działalnością naukowo-badawczą.
Tematem najbliższego spotkania będzie Zakład Betonu i Geotechniki oraz kluczowe obszary jego działalności badawczej.
W programie:
-
prezentacja działalności Zakład Betonu i Geotechniki,
- zagadnienia związane ze strefą przejściową obiektów mostowych.
Seminarium odbędzie się 30 czerwca 2026 r. w formule online.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
