Seminarium naukowe Instytutu Badawczego Dróg i Mostów

Opublikowano: 23.06.2026 r.

Grafika zapraszająca na seminarium IBDiM dotyczące działalności Zakładu Betonu i Geotechniki

Instytut Badawczy Dróg i Mostów zaprasza na kolejne seminarium naukowe, poświęcone zagadnieniom związanym z działalnością naukowo-badawczą.

Tematem najbliższego spotkania będzie Zakład Betonu i Geotechniki oraz kluczowe obszary jego działalności badawczej.

W programie:

  • prezentacja działalności Zakład Betonu i Geotechniki,
  • zagadnienia związane ze strefą przejściową obiektów mostowych.

 

Seminarium odbędzie się 30 czerwca 2026 r. w formule online.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

<< WIĘCEJ INFORMACJI >>