IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

ekonomika

21 Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA PDF Drukuj

19 maja 2015

21 Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA już zakończone.  Pozostało podsumowanie zysków, porządkowanie wizytówek i zdjęć  a także realizacja pomysłów, do których zainspirowały rozmowy, konferencyjne referaty, ekspozycje targowe.

Oficjalnego otwarcia Targów dokonał Tomasz Rudnicki – pełniący obowiązki Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. W czasie uroczystości otwarcia, pod adresem Prezesa Zarządu Targów, Andrzeja Mochonia, padło wiele ciepłych słów. Występujący gratulowali prezesowi i sobie wzajemnie sukcesów i dynamicznego rozwoju.
Prof. Leszek Rafalski z radością przyłączył się do życzeń, po czym serdecznie zaprosił obecnych na konferencję organizowaną przez IBDiM "Mosty i wiadukty ważnym elementem kształtowania krajobrazu". Następnie, wraz z Prezesem Zarządu Wydawnictwa "Polskie Drogi" Lilianą Chołuj, Prezydentem OIGD Adamem Kulikowskim, Prezesem Zarządu OIGD Barbarą Dzieciuchowicz wziął udział we wręczaniu nagród Polskie Drogi XXI. Statuetki rozdano już po raz piętnasty.
Po uroczystości goście udali się na zwiedzanie targowych hal. Stoisko Instytutu Badawczego Dróg i Mostów budziło zainteresowanie ekspozycją promującą niezwykle prestiżową  konferencję Transport Research Arena - TRA2016, której IBDiM jest współorganizatorem.
Podczas pierwszego dnia targów odbyło się również jedenaste spotkanie z cyklu „Konferencje specjalistyczne” - Innowacje Infrastrukturalne 2015, na którym Prof. Leszek Rafalski  wygłosił prezentację  o innowacjach w drogownictwie.

Anna Rogalińska z portalu ViaExpert dokumentowała wiele ważnych wydarzeń dotyczących tego wydarzenia. Zachęcamy do wysłuchania wywiadów.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z „kieleckiej majówki”.

 

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Zdjęcia - Edyta Kaniuk