IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

ekonomika

Seminarium "FUNDAMENTY PALOWE 2015" PDF Drukuj

13 marca 2015

Wydaje się, że zagadnienia geotechniczne dla użytkowników budynków czy infrastruktury komunikacyjnej są mało istotne. Głęboko ukryte pod ziemią struktury nie działają na wyobraźnię. Piękny budynek, czy gładka nawierzchnia budzą więcej emocji. Chociaż fundament, w powszechnej świadomości,  zawsze musi być solidny.
W rzeczywistości kwestie te mają pierwszoplanowe znaczenie. Popularyzacji wiedzy o projektowaniu oraz wykonywaniu konstrukcji geotechnicznych służy cykl Seminariów Geotechnicznych organizowanych przez IBDiM. Właśnie zakończyła się ich XIV edycja pt. "FUNDAMENTY PALOWE  2015".

 


Zainteresowanie wykładami ekspertów jest ogromne. Po prezentacjach wywiązuje się ożywiona dyskusja i pada mnóstwo pytań. Tak było i tym razem.


Anna Rogalińska z portalu ViaExpert przeprowadziła wywiady z mgr inż. Piotrem Rychlewskim, kierownikiem Pracowni Inżynierii Geotechnicznej IBDiM, pomysłodawcą, organizatorem seminariów i prelegentem w jednej osobie oraz mgr inż. Krzysztofem Grzegorzewiczem z IBDiM, twórcą cyklu „Bukietu czarnych kwiatów”.

 

 

Zapraszamy do ich wysłuchania

 

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

 

Zdjęcia - Krzysztof Włodarczyk